[ Skočiť na obsah ] [ Skočiť na oznamy ]

Úvod

Ku skvelému historiskému Hotelu Majolika určite nepochybne patrí aj skvelá reštaurácia Landsfeld s nezabudnuteľným kulinárskym zážitkom. Štýlovú Rešturáciu Landsfeld si navždy zapamätáte pre jej nevšednú atmosféru, za ktorú vďačí aj históriu dýchajúcemu priestoru v ktorom sa nachádza.

Gurmánsky zážitok umocňuje aj vkusné stolovanie. Doladené je keramickou pecou sálajúcou teplom, čo v kombinácií s farebnými okennými vitrážami s motívmi modranskej keramiky priestory príjemne zjednotí. Špeciality kuchyne Vás budú nabádať poštekliť chuťové poháriky nielen dobrým jedlom ale zároveň aj kvalitným vínkom z ponuky uznávaných modranských vinárov. Akékoľvek jedlo si u nás objednáte, vždy je pripravené s láskou a zanietením...

Gastronomický koncept vychádza s prípravy jedál nie len z čerstvých surovín, ale aj často používaných Bio surovín dodávaných z regionálnych zdrojov. Našou snahou je pripravovať jedlá zdravo, bez chemických prísad, umelých farbív či iných dochucovadiel. Príjemná a ochotná obsluha, ktorá je samozrejmosťou, Vám zabezpečí ničím nerušený kulinársky zážitok.

Oznamy

Brunch 6. 11. 2016 od 11,30 – 14,30hod

detail »

Romantická „Towers“ večera

detail »

SPOLUPRÁCA

PARTNERI

Benefit Plus tripadvisor Sphere www.limba.com relax portal Stredná odborná škola vinársko-ovocinárska, Modra SPP program  

AKCEPTUJEME

VISA Elektron VISA Master Card Ticket Restaurant Cardt        

DÁTUM PRIDANIA
06.10.2016

Lang menu

zavrieť okno

Brunch 6. 11. 2016 od  11,30 – 14,30hod

Raz zaplatíš a môžeš jesť koľko vládzeš!

Dňa 6. 11. 2016 Vás pozývame na nedeľný Brunch do Restaurant Landsfeld.

V čase od 11,30 do 14,30 bude pre Vás pripravené menu formou bufetových stolov.

Pozvite Vašu rodinu, priateľov či kolegov a príďte k nám na lahodný obed, ktorý si za pekného počasia môžete vychutnať aj na nádvorí.

Cena:  Dospelý 14,50 €, deti  do 10 rokov grátis

(1 dospelý max 2 deti)

deti od 10 do 16 rokov 7,50 €

Rezervácie: 

tel.:0905/602 617, 033/6908582

e-mailom: office@restaurantlandsfeld.sk

web: www.restaurantlandsfeld.sk/rezervacia

Pre Vaše deti máme pripravený  detský kútik, trampolínu, pieskovisko, mini zoo.

zavrieť okno